Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich 391.38A-1A-T09A ID:5759646 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1134 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.38A..-TC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 0.688976 inch |
| Lf Functional Length | 17.5 mm |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 20 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Fine Boring Cartridge (391.38A) -size 1 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 090204 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10971074 |