Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich 391.38B-2-T11A ID:5759629 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wykończeniowych narzędzi wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1134 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.38B..-TC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.92913 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 49 mm |
| Lf Functional Length | 1.12992 inch |
| Lf Functional Length | 28.7 mm |
| Waga | 0.074957 lb |
| Waga | 34 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Fine Boring Cartridge (391.38A) -size 2 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110204 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10623480 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 5759631 |
| Replacement Product - Ordering Code | 391.38K-2TC11A |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=391.38K-2TC11A |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: 391.38K-2TC11A
ID materiału zamiennika: 5759631