Wkładka do wykończeniowych zespołów wytaczarskich L148D-33-1103 ID:5732434 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wykończeniowych zespołów wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wykończeniowych zespołów wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 2011 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L148D (A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.65354 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 42 mm |
| Lf Functional Length | 0.822835 inch |
| Lf Functional Length | 20.9 mm |
| Waga | 0.106924 lb |
| Waga | 48.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Fine Boring Unit Cartridge -angular mounting -size 33 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12420936 |