Wkładka do wytaczania CoroBore® BR20 BR20-CA-TC11F-13 ID:7591822 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore® BR20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® BR20 |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20..TC..F |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.37795 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 0.511811 inch |
| Lf Functional Length | 13 mm |
| Oah Overall Height | 0.744094 inch |
| Oah Overall Height | 18.9 mm |
| Oaw Overall Width | 1.0315 inch |
| Oaw Overall Width | 26.2 mm |
| Waga | 0.088185 lb |
| Waga | 40 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BR20 slide -size C (side A) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833112 |