Wkładka do wytaczania CoroBore® L825A-AF11STUC06T1 ID:7613831 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | L825..AF..T..C |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 0.433071 inch |
| Lf Functional Length | 11 mm |
| Waga | 0.052029 lb |
| Waga | 23.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 825 -size A |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 06T102 (RE<0.4) |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223939982 |