Wkładka do wytaczania CoroBore® SCFCR08CBX06 ID:7213302 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SCFCR..CBX |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Oah Overall Height | 0.480315 inch |
| Oah Overall Height | 12.2 mm |
| Oaw Overall Width | 0.531496 inch |
| Oaw Overall Width | 13.5 mm |
| Waga | 0.074957 lb |
| Waga | 34 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Cartridge (CB style) -right hand: 08CB |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 060204 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221636029 |