Wkładka do wytaczania CoroBore® SCFCR10CDX09 ID:7213322 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SCFCR..CDX |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.5748 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 0.984252 inch |
| Lf Functional Length | 25 mm |
| Oah Overall Height | 0.559055 inch |
| Oah Overall Height | 14.2 mm |
| Oaw Overall Width | 0.669291 inch |
| Oaw Overall Width | 17 mm |
| Waga | 0.101413 lb |
| Waga | 46 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Cartridge (CD style) -right hand: 10CD |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 09T308 |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221636227 |