Wkładka do wytaczania CoroBore® SSTPR08CCX08 ID:7213313 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SSTPR..CCX |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 0.984252 inch |
| Lf Functional Length | 25 mm |
| Oah Overall Height | 0.480315 inch |
| Oah Overall Height | 12.2 mm |
| Oaw Overall Width | 0.629921 inch |
| Oaw Overall Width | 16 mm |
| Waga | 0.0765 lb |
| Waga | 34.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Cartridge (CC style) -right hand: 08CC |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP08 (SPMT 0808-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 30 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221636135 |