Wkładka do wytaczania CoroBore® SSTPR10CCX12 ID:7213315 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka do wytaczania CoroBore®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wkładka do wytaczania CoroBore® |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SSTPR..CCX |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.5748 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 1.25984 inch |
| Lf Functional Length | 32 mm |
| Oah Overall Height | 0.559055 inch |
| Oah Overall Height | 14.2 mm |
| Oaw Overall Width | 0.826772 inch |
| Oaw Overall Width | 21 mm |
| Waga | 0.167551 lb |
| Waga | 76 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Cartridge (CC style) -right hand: 10CC |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP12 (SPMT 1210-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 30 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221636159 |