Wydłużona tuleja cylindryczna 393.CGP-201072 ID:5760278 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wydłużona tuleja cylindryczna

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wydłużona tuleja cylindryczna |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 393.CGP (3) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 2.83465 inch |
| Lf Functional Length | 72 mm |
| Długość całkowita | 2.83465 inch |
| Długość całkowita | 72 mm |
| Waga | 0.271169 lb |
| Waga | 123 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical Collet for hydraulic membrane chucks, no flange -size 20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (high precision) -metric: 10 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 4: axial concentric on circle |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11549672 |