Wyposażenie dodatkowe CCW-KIT ID:6262125 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyposażenie dodatkowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wyposażenie dodatkowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CCW |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Oah Overall Height | 36.811 inch |
| Oah Overall Height | 935 mm |
| Długość całkowita | 20 inch |
| Długość całkowita | 508 mm |
| Oaw Overall Width | 30.1181 inch |
| Oaw Overall Width | 765 mm |
| Waga | 119.05 lb |
| Waga | 54 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26262125 |