Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CE16-LD04GB ID:8446728 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CE..R/L..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 0.807087 inch |
| Oah Overall Height | 20.5 mm |
| Waga | 0.432106 lb |
| Waga | 0.196 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.177165 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size D (C2I-D2-0150-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 2.51969 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 64 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227578934 |