Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CE25-LG07GB ID:8446766 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CE..R/L..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Oah Overall Height | 1.12205 inch |
| Oah Overall Height | 28.5 mm |
| Waga | 1.45505 lb |
| Waga | 0.66 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.275591 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (C2I-G2-0300-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227579214 |