Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CEA12-LD05GB ID:8446754 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CEA..R/L..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.0866 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Oah Overall Height | 1.0049 inch |
| Oah Overall Height | 25.5245 mm |
| Waga | 0.776028 lb |
| Waga | 0.352 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.1969 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5.00126 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size D (C2I-D2-0150-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 76.2 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227578996 |