Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CEA16-LE07GB ID:8446762 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CEA..R/L..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.874 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Oah Overall Height | 1.1299 inch |
| Oah Overall Height | 28.6995 mm |
| Waga | 1.50796 lb |
| Waga | 0.684 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.28 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7.112 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (C2I-E2-0200-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 4 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 101.6 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227579177 |