Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CF32-LG09GB ID:8446782 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CF..R/L..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.5748 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 1.1811 inch |
| H Shank Height | 30 mm |
| Lf Functional Length | 9.84252 inch |
| Lf Functional Length | 250 mm |
| Oah Overall Height | 1.37795 inch |
| Oah Overall Height | 35 mm |
| Waga | 2.9564 lb |
| Waga | 1.341 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 32 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.354331 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (C2I-G2-0300-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 5.03937 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 128 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227579375 |