Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych C2R-CFA32-RK13GB ID:8446823 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® 2 do obróbki rowków wewnętrznych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CFA..R/L..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.3622 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 60 mm |
| H Shank Height | 1.87402 inch |
| H Shank Height | 47.6 mm |
| Lf Functional Length | 13.7795 inch |
| Lf Functional Length | 349.999 mm |
| Oah Overall Height | 2.11811 inch |
| Oah Overall Height | 53.7999 mm |
| Waga | 10.8666 lb |
| Waga | 4.929 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.5118 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12.9997 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (C2I-K2-0600-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 8 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 203.2 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227579788 |