Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków QI-RAGE02C16-12 ID:7941944 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QI-RAG..C (LU) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.472441 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Lu Usable Length | 0.787402 inch |
| Lu Usable Length | 20 mm |
| Oah Overall Height | 0.551181 inch |
| Oah Overall Height | 14 mm |
| Waga | 0.403446 lb |
| Waga | 183 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.07874 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size E (QI-NE-0200-0002-GF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 2.51969 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 64 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225434362 |