Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków QI-RAGF03C10-20 ID:7993584 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QI-RAG..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.787402 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 0.706201 inch |
| Oah Overall Height | 17.9375 mm |
| Waga | 0.418879 lb |
| Waga | 190 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.137795 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size F (QI-NF-0246-0002-GF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 2.5 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 63.5 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225664769 |