Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków QI-RAGH06C25-32 ID:7941966 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QI-RAG..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Oah Overall Height | 0.885827 inch |
| Oah Overall Height | 22.5 mm |
| Waga | 1.44844 lb |
| Waga | 657 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.23622 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size H (QI-NH-0400-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225434584 |