Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych QI-LAFG05C16-016A ID:7993660 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QI-LAF..C..A (inch) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 0.629921 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 16 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 4.01575 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 102 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Waga | 1.25443 lb |
| Waga | 569 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.216535 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size G (QI-NG-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225664899 |