Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych QI-RAFH12C25-016A ID:7941936 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QI-RAF..C..A |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 0.629921 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 16 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 1.65354 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 42 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Waga | 1.18763 lb |
| Waga | 538.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.472441 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size H (QI-NH-0400-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225434287 |