Wytaczak do dwóch głowic CoroTurn® SL C8-SL-2C81180-40-2 ID:6260259 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak do dwóch głowic CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak do dwóch głowic CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 2151 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-SL-2C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Oaw Overall Width | 3.18898 inch |
| Oaw Overall Width | 81 mm |
| Waga | 15.2979 lb |
| Waga | 6.939 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26260259 |