Wytaczak składany do wykończeniowych głowic wytaczarskich R429U-E16-11066TC06 ID:6424073 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak składany do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Wytaczak składany do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R429U-E..TC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.433071 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Lu Usable Length | 2.59843 inch |
| Lu Usable Length | 66 mm |
| Waga | 0.374786 lb |
| Waga | 170 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 16 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 06T102 (RE<0.4) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26424073 |