Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 825 z tłumikiem drgań C4-R825A-FA18152 ID:7591871 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 825 z tłumikiem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 825 z tłumikiem drgań |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R825..FA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 5.98425 inch |
| Lf Functional Length | 152 mm |
| Waga | 1.21254 lb |
| Waga | 550 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 825 -size A |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833600 |