Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 C3-R826B-AACB031HP ID:6873065 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R826..AA..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.51378 inch |
| Średnica skrawania | 38.45 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.6752 inch |
| Średnica skrawania | 42.55 mm |
| Lf Functional Length | 1.22047 inch |
| Lf Functional Length | 31 mm |
| Waga | 0.619499 lb |
| Waga | 281 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 826 -size B |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220290925 |