Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 C4-R826B-AADC039HP ID:6873069 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R826..AA..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.02559 inch |
| Średnica skrawania | 51.45 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Średnica skrawania | 2.18701 inch |
| Średnica skrawania | 55.55 mm |
| Lf Functional Length | 1.53543 inch |
| Lf Functional Length | 39 mm |
| Waga | 1.25002 lb |
| Waga | 567 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 826 -size B |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220290963 |