Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 C6-R826S20-G066HP ID:6913523 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® 826 |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R826S20..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.59646 inch |
| Średnica skrawania | 91.35 mm |
| Średnica skrawania | 4.43504 inch |
| Średnica skrawania | 112.65 mm |
| Lf Functional Length | 2.59843 inch |
| Lf Functional Length | 66 mm |
| Oah Overall Height | 2.49606 inch |
| Oah Overall Height | 63.4 mm |
| Waga | 4.8171 lb |
| Waga | 2.185 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Boring Slide -size CB826-S20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220495689 |