Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 C6-BR20-F-058 ID:7216830 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-BR20 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.75591 inch |
| Średnica skrawania | 70 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 3.54331 inch |
| Średnica skrawania | 90 mm |
| Waga | 2.9542 lb |
| Waga | 1.34 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | BR20 slide -size F (side A) |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221654696 |