Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem C3-BR20D-B-205 ID:7216934 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-BR20D |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.10236 inch |
| Średnica skrawania | 28 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Waga | 2.18258 lb |
| Waga | 0.99 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | BR20 slide -size B (side A) |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221655730 |