Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem C8-BR20D-G-478 ID:7216948 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 z tłumieniem |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-BR20D |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.50394 inch |
| Średnica skrawania | 89 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 4.56693 inch |
| Średnica skrawania | 116 mm |
| Waga | 40.0139 lb |
| Waga | 18.15 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | BR20 slide -size G (side A) |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221655877 |