Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 C4-R820B-AA3044B ID:7254650 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R820..AA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.73228 inch |
| Średnica skrawania | 44 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Średnica skrawania | 2.20472 inch |
| Średnica skrawania | 56 mm |
| Lf Functional Length | 1.73228 inch |
| Lf Functional Length | 44 mm |
| Waga | 0.952398 lb |
| Waga | 432 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 820 -size B |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221822811 |