Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 C6-R820D-103-4-062 ID:7591864 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R820D |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.34646 inch |
| Średnica skrawania | 85 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 4.05512 inch |
| Średnica skrawania | 103 mm |
| Lf Functional Length | 2.44094 inch |
| Lf Functional Length | 62 mm |
| Waga | 3.90219 lb |
| Waga | 1.77 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 820 -size D |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833532 |