Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 C8-R820D-120-6-082 ID:7591865 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R820D |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4.01575 inch |
| Średnica skrawania | 102 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 4.72441 inch |
| Średnica skrawania | 120 mm |
| Lf Functional Length | 3.22835 inch |
| Lf Functional Length | 82 mm |
| Waga | 8.13506 lb |
| Waga | 3.69 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 820 -size D |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833549 |