Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 C8-R820E-AA3072B ID:7254657 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® BR30 |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R820..AA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.38583 inch |
| Średnica skrawania | 86 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 4.2126 inch |
| Średnica skrawania | 107 mm |
| Lf Functional Length | 2.83465 inch |
| Lf Functional Length | 72 mm |
| Waga | 6.47057 lb |
| Waga | 2.935 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 820 -size E |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221822880 |