Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL C10-R822XLS17-AJ076 ID:6352009 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R822XL |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 5.82677 inch |
| Średnica skrawania | 148 mm |
| Średnica skrawania | 7.87402 inch |
| Średnica skrawania | 200 mm |
| Lf Functional Length | 2.99213 inch |
| Lf Functional Length | 76 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Waga | 14.5814 lb |
| Waga | 6.614 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Boring Slide -size S17FRI |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352009 |