Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL C5-R822XLS14-AI040 ID:7079652 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R822XLS14 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.1811 inch |
| Średnica skrawania | 30 mm |
| Średnica skrawania | 2.95276 inch |
| Średnica skrawania | 75 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Oah Overall Height | 2.75591 inch |
| Oah Overall Height | 70 mm |
| Waga | 2.64114 lb |
| Waga | 1.198 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Boring Slide -size S14FR |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221179755 |