Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL z tłumikiem drgań C8-R822XLA33-F320 ID:8320642 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL z tłumikiem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy CoroBore® XL z tłumikiem drgań |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CX-R822XL..-F |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 12.5984 inch |
| Lf Functional Length | 320 mm |
| Waga | 31.9671 lb |
| Waga | 14.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Boring arbor -2 key drives -metric: 33 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227063959 |