Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy Duobore™ C3-391.68A-1-021068B ID:5726985 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy Duobore™

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na korpus narzędziowy Duobore™ |
| Rodzina produktów | 1118 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.68A (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Lf Functional Length | 2.67717 inch |
| Lf Functional Length | 68 mm |
| Waga | 0.66831 lb |
| Waga | 303.14 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | Duobore slide -size 1 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12178736 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z narzędziami powiązanymi z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 7216820 |
| Replacement Product - Ordering Code | C3-BR20-A-066 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C3-BR20-A-066 |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z narzędziami powiązanymi z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C3-BR20-A-066
ID materiału zamiennika: 7216820