Z Coromant Capto® na uchwyt z pływającą tuleją gumową C4-391.60B-02101A ID:5728503 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant Capto® na uchwyt z pływającą tuleją gumową

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant Capto® na uchwyt z pływającą tuleją gumową |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.60B (MC) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.10236 inch |
| Dconws Connection Diameter | 28 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.97638 inch |
| Lf Functional Length | 101 mm |
| Waga | 1.52119 lb |
| Waga | 690 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Collet DIN6345 (Rubberflex) -size J44x |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10627072 |