Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® 825 EH20-R825A-AAA014 ID:6424082 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® 825

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® 825 |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EHxx-R825A-AA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.905512 inch |
| Średnica skrawania | 23 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.759843 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.3 mm |
| Średnica skrawania | 1.14173 inch |
| Średnica skrawania | 29 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 0.193919 lb |
| Waga | 87.96 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 825 -size A |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26424082 |