Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 EH25-BR20-B-014 ID:7216821 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® BR20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Coromant EH na korpus narzędziowy CoroBore® BR20 |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EHxx-BR20 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.10236 inch |
| Średnica skrawania | 28 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Waga | 0.169756 lb |
| Waga | 77 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Adintwscsw1 1 Adaptive Interface Workpiece Direction | BR20 slide -size B (side A) |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221654603 |