Z MAS-BT 403 na adapter CoroBore® XL 392B.58XL-5040080 ID:8466321 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z MAS-BT 403 na adapter CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z MAS-BT 403 na adapter CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392B.58XL (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 19.6873 lb |
| Waga | 8.93 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD/B central/flange coolant - BT50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227671024 |