Z Weldon na CoroChuck® 970 970-WE25-11-052 ID:6412689 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Weldon na CoroChuck® 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Weldon na CoroChuck® 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-Wexx (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.444882 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11.3 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.433071 inch |
| Dfc Functional Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 3.85039 inch |
| Lf Functional Length | 97.8 mm |
| Waga | 0.657639 lb |
| Waga | 298.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER11 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26412689 |