Z Weldon na CoroChuck® 970 970-WE40-50-164 ID:7045182 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z Weldon na CoroChuck® 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z Weldon na CoroChuck® 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-Wexx (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.04724 inch |
| Dconws Connection Diameter | 52 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.9685 inch |
| Dfc Functional Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.33858 inch |
| Lf Functional Length | 211.8 mm |
| Waga | 11.3318 lb |
| Waga | 5.14 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER50 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221043551 |