Z trzpienia na nasadkę CoroBore® XL A40-RXLS24-AM2062 ID:5924281 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z trzpienia na nasadkę CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Z trzpienia na nasadkę CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A40-RXLS24 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 11.7323 inch |
| Średnica skrawania | 298 mm |
| Średnica skrawania | 14.9606 inch |
| Średnica skrawania | 380 mm |
| Lf Functional Length | 2.44094 inch |
| Lf Functional Length | 62 mm |
| Oah Overall Height | 6.45669 inch |
| Oah Overall Height | 164 mm |
| Waga | 12.4429 lb |
| Waga | 5.644 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore XL Slide -size S24RI |
| Bmc Body Material Code | Aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25924281 |