Ze złącza trzpieniowego na korpus narzędziowy CoroBore® XL A40-R822XLS17-LK050 ID:6424070 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ze złącza trzpieniowego na korpus narzędziowy CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Ze złącza trzpieniowego na korpus narzędziowy CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A40-R822XLS17 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 7.79528 inch |
| Średnica skrawania | 198 mm |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Waga | 4.54814 lb |
| Waga | 2.063 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 40S |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Boring Slide -size S17FR |
| Bmc Body Material Code | Aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26424070 |