Zestaw końcówek wkręcających 5680015-08 ID:6277730 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw końcówek wkręcających

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Zestaw końcówek wkręcających |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 015 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 7.87402 inch |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga | 0.590178 lb |
| Waga | 267.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26277730 |