Zestaw końcówek wkręcających 5680035-01 ID:5764076 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw końcówek wkręcających

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Zestaw końcówek wkręcających |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 035 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 1.37795 inch |
| Długość całkowita | 35 mm |
| Waga | 0.033069 lb |
| Waga | 15 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10056686 |