Zestaw końcówek wkręcających 5680083-05 ID:8299107 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw końcówek wkręcających

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Zestaw końcówek wkręcających |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 083 (S) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 0.984252 inch |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Waga | 0.011023 lb |
| Waga | 5 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226977646 |